______

Cześć jestem Robert !

Co potrafię?

Projektowanie kuchni

Chcesz zobaczyć, jak będzie wyglądała Twoja kuchnia przed jej montażem. Projekt kuchni jest dzisiaj niezbędnym elementem przy etapie realizacjie kuchni na wymiar.

Planowanie Szafek

Brak kolizji przy otwieraniu frontów, komfortowe otwieranie frontów, ekonomiczne ustawienie szafek, długoś blatów roboczych ma zasadnicze znaczenie dla użytkowania Twojej kuchni.

Montaż szafek

Montaż szafek i całej kuchni to już ostatni etap realizacji Twojej inwestycji. Dokładność prac i montaż wykończeń będzie miał decydujący wpływ na końcowy efekt Twojej kuchni.

O mnie...

Urodziłem się w czasach, gdzie podobno na mieszkanie czekało się nawet dziesięć lat, a czasami i jeszcze dłużej. Dorastałem kiedy szczytem marzeń, każdego domownika była meblościanka w dużym pokoju pod sam sufit, na podłodze królowało linoleum i płytki pcv, w przedpokoju cieszyliśmy się nowiutką boazerią, a w kuchni: – kuchenka na gaz, trzy cztery szafki z blatem, lodówka z Polara i pawlacz ... i to wszystko wystarczyło każdej Pani domu.

To był czas gdzie jeden zestaw kuchni mógł mieć zastosowanie w całym bloku, bo … innego po prostu nie było … i może wszystko byłoby ok gdyby nie te rurki na ścianach, które ówcześni fachowcy potrafi zamontować nawet na środku kuchni. Ich umiejscowienie kreowało design każdego serca domu, kuchni.

Co dalej...

Pierwsze 10 lat swojej działaności rozpoczołem od prowadzenia sklepu budowalnego. Cała masa rozmaitych produktowych budowlanych i wykończyniowych pozwoliła mi poznać dokładnie tą działalnośc handlową i usługową. Później był jeszcze skład budowlany, gdzie kontakt z klintem inwestycyjnym i hurtowym pozwolił mi nawiązać bliższe relacje z klientami. Branża stolarki, elektryki, podłóg, drzwi, okien, dociepleń, wykonończeń nie była już mi opca.

Co teraz...

Z racji tego, że branża stolarska szła za mną od początku, bo jednocześnie pracuję w rodzinnej firmie stolarskiej, gdzie rozpoczęlismy od produkcji boazerii, drzwi i podłogi, następnie schodów z drewna, a teraz nawet budujemy domy w drewnianej technologii szkieletowej, pewnego dnia postanowiłem, że chciałbym mieć coś swojego i wybór padł na meble kuchenne na wymiar. Zaczynałem od prostych kuchni wykonanych z mdf-u. W związku z tym, że równocześnie sprzedawałem, panale podłogowe , boazerie ścienne , a przy tym mogłem wyknać kuchnie pod zabudowę i szafę, a wszystko w jednym kolorze ( bo 15 lat temu to był szczyt designu ) miałem rzeszę zadowlonych klienatów i stale rosnącą liczbę zleceń, a konkurenci tego nie mieli.


Czym się zajmuję?

Pomiar kuchni

>

Planowanie szafek

Projektowanie kuchni w 3D

Produkcja szafek

Montaż szafek

Montaż kuchni

Co jeszcze ...

Programowanie

Kilka lat temu zainteresowałem się programowaniem, dzisiaj efeketem tego jest moja aplikacja rozpis.pl, która automatycznie oblicza wymiary i ilości wszystkich elementów z których zbudowane są szafki kuchenne. Aplikcja przygotuje również wycenę Waszej kuchni. Aby łatwo zamówić wszystkie elementy, z których zbudowane sa szafki kuchenne czyli: fronty, formatki na korpusy i szuflady, płyty hdf itd..., aplikacja przygotuje również zamówienia dla Waszych dostawców. Będziesz miał również możliwość wygenerowania wszystkich niezbędnych rysunków ułatwiających zmontowanie szafek.

Sprawdz aplikację...

Promo #2

Szkolenia

Jeżeli zchcesz założyć firmę i wykonywać kuchnię na wymiar. Skrzystaj z mojego szkolenia "Kuchnie to mój biznes" Dowiesz się krok po kroku, jak założyć i prowadzić firmę stolarską, Przekażę Ci wiedzę jak warsztat stolarski jakie niezbędne narzedzia musisz mieć, aby poradzić sobie na montażu. Zdradzę Ci przede wszystkim, wszystkie tajniki montązu szafek kuchennych i całej kuchni.

Dowiedz się więcej...

Promo #2

Newslatter

Chcesz być na bieżąco, zapisz się do mojego newlettera. Powiadomię Cię o wszelkich nowościach na moich kanałach. W pakicie powitalnym otrzymasz:


Poradnik 10 najczęstrzych błędów

"10 najczęstrzch błędów przy planowaniu kuchni". Krótki poradnik, z ktrego dowiesz się, jakich podsatwowych błędów uniknąc przy planowaniu kuchni.

Poradnik instalacyjny

"Poradnik instalacyjny" Podstawowy poradnik, dla wszystkich, którzy chcą przygotować podłączenia instalacji elektrycznej i wodnej dla sprzętu agd pod zabudowę.

Zapisz się na mój newslatter i odbierz bonusy na start !

Portfolio